Budowa domów drewnianych i szkieletowych

Wielu z nas marzy o posiadaniu własnego domu, w którym mógłby wraz ze współmałżonkiem wychowywać w spokoju dzieci. Jest to jednak marzenie dość kosztowne, które wymaga od nas samozaparcia i dyscypliny przez większość naszego życia. W naszym kraju domy są niestety drogie i najczęściej koszt wybudowania domu wiąże się z wydatkiem od dwustu tysięcy złotych do nawet pół miliona. Oczywiście można również wybudować domy za kilka milionów złotych, jednak są to dość rzadkie inwestycje w naszym kraju. Typowy dom dla czteroosobowej rodziny, który będzie posiadał dwa piętra, będzie nas kosztował około pięciuset tysięcy złotych. Budowa domów drewnianych i szkieletowych kosztuje około dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Do tego musimy doliczyć koszty związane z zakupem działki oraz wykończenia całego naszego domu. Firmy oferują budowę całego domu, jednak bez jego wykończenia, gdyż większość klientów chce samodzielnie o to zadbać. Skoro już robimy naszą życiową inwestycję, to sami chcemy wszystko urządzić. 

Witaj na moim blogu! Pracuje w branży budowlanej 20 lat, cały czas pojawiają się nowe możliwości w budownictwie, dlatego postanowiłem prowadzić tego bloga! Mam nadzieję, że treści jakie tuta zamieszczam będą pomocne. Zapraszam do czytania!

Budowa domów drewnianych i szkieletowych

Wielu z nas marzy o posiadaniu własnego domu, w którym mógłby wraz ze współmałżonkiem wychowywać w spokoju dzieci. Jest to jednak marzenie dość kosztowne, które wymaga od nas samozaparcia i dyscypliny przez większość naszego życia. W naszym kraju domy są