Budownictwo kubaturowe

Nowoczesne budownictwo kubaturowe coraz bardziej zyskuje na znaczeniu i obecnie wielu deweloperów jest zainteresowanych tworzeniem tego typu kompleksów. Tworzenie bloków wraz z parkami, placami zabaw oraz powierzchnią komercyjną przynosi o wiele większe zyski, niż wybudowanie samego bloku. Powód jest bardzo prosty. Polacy są w stanie o wiele więcej zapłacić za takie kompleksy, w których nie tylko będą mieszkań, ale również będą mogli się zrelaksować, pobawić się z dziećmi oraz w ciągu kilku minut zrobić zakupy. Brak sklepów w najbliższej okolicy staje się problemem coraz większej ilości osób, zwłaszcza rano, kiedy mamy ochotę na świeże pieczywo. O szóstej rano nikt z nas nie ma przecież czasu na spędzenie trzydziestu minut na drodze do piekarni i z powrotem, kiedy trzeba zrobić wszystkim śniadanie, drugie śniadanie i wyprawić dzieci do szkoły. Nic więc dziwnego, że coraz częściej szukamy bloków, które na najniższym piętrze posiadają powierzchnię komercyjną, dzięki której będzie można w ciągu pięciu minut zakupić pieczywo na śniadanie. 

Witaj na moim blogu! Pracuje w branży budowlanej 20 lat, cały czas pojawiają się nowe możliwości w budownictwie, dlatego postanowiłem prowadzić tego bloga! Mam nadzieję, że treści jakie tuta zamieszczam będą pomocne. Zapraszam do czytania!

Budownictwo kubaturowe

Nowoczesne budownictwo kubaturowe coraz bardziej zyskuje na znaczeniu i obecnie wielu deweloperów jest zainteresowanych tworzeniem tego typu kompleksów. Tworzenie bloków wraz z parkami, placami zabaw oraz powierzchnią komercyjną przynosi o wiele większe zyski, niż wybudowanie samego bloku. Powód jest bardzo